KAYMAKAMLIK MAKAMINDAN TOKİ  DUYURUSU
 
 
 
         
 
            İlçemize yapılacak olan TOKİ konutlarında başvurular 17 Ağustos 2018 tarihine kadar uzatılmıştır
 
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İlçemize yapılması planlanan 31 adet (2+1) ve 32 adet (3+1) olmak üzere toplam 63 adet konut için başvurular 17 Ağustos  2018 tarihine  kadar devam edecektir.2+1 konutların başvuruları  Kaymakamlık tarafından,3+1 konutların başvuruları Ziraat Bankası Başmakçı Şubesi tarafından   alınacaktır. Ziraat Bankası Başmakçı Şubesine  2+1 konutlar için 2.000.TL ve 3+1 konutlar için 4.000.TL başvuru bedeli yatırılması gerekmektedir.
            Başvuru için gereken şartalar.
  1. Nüfus Cüzdanı bilgileri ve fotokopisi ile Nüfus Müdürlüğünden onaylı Vukuatlı nüfus kaydı,
  2. T.C. Vatandaşlık Numarası,
  3. İkametgah  ilmühaberi (Başmakçı ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartıyla ikamet ettiğine dair veya il nüfusuna kayıtlı ise nüfus cüzdanı fotokopisi yeterli olacaktır.),
  4. Başvuru sahibinin adına ve ikametgah ilmühaberinde yer alan adresine göre düzenlenmiş bir adet fatura (son 3 aya ait doğalgaz, elektrik, su, telefon, cep telefonu vs.) fotokopisini, (Başvuru sahibinin adına kayıtlı fatura bulunmaması durumunda, başvuru sahibinin eşinin, çocuklarının, annesinin ve/veya babasının adına ikametgah ilmühaberi adresine göre düzenlenmiş fatura da kabul edilecektir.)
  5. Hane halkı gelirinin en fazla net 4.500.- TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,
  6. Başvuru Bedeli dekont fotokopisi.